Pomáháme lidem s poruchou autistického spektra, jejich rodinám a dalším pečujícím osobám.
Vize organizace - UMĚT ŽÍT ŽIVOT S AUTISMEM

Úvod \ Akce \

Noc snů v ZOO Tábor

NOC SNŮ V ZOO TÁBOR 1. 6. 2018 Třetí ročník Noci snů proběhl tento rok na Den dětí v pátek dne 1. 6. 2018 a jako vždy se skvěle vydařil, včetně počasí. Zážitkový večer pro klienty se stal oblíbeným neformálním místem k setkávání rodin dětí s postižením z celého okresu. Letošní ročník navštívilo bez mála čtyři sta účastníků, pro které byl opět připravený bohatý program v podobě nejrůznějších tematických her, tvořivých dílniček, bubnování v tepee nebo setkání se zvířaty. Hrála se pohádka, tvořilo se, trochu i sportovalo, krmila se zvířata. Již tradičně bylo setkání zakončeno zpíváním u ohně a opékáním špekáčků.
Akce vznikla v roce 1996 v Zoo Rotterdam, kdy byl poprvé uspořádán netradiční podvečerní program pro děti z místní nemocnice. Noc probíhá vždy na začátku června a současně již v několika set zahradách po celém světě. V jihočeském kraji se Noc snů v zoo koná pouze v Táboře.
„Zoologické zahradě v Táboře děkujeme za krásný večer. Těšíme se na další Noci snů. Někteří naši klienti navštívili ZOO poprvé a byli naprosto nadšeni." --- OBRÁZEK ---
--- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK ---

Z minulých ročníků: V pátek 3. června se se naše organizace zúčastnila „Noci snů“, kterou organizovala ZOO Tábor pro klienty neziskových organizací. Od 18 hodin se tak pro rodiče a děti otevřel prostor her, radosti, vyrábění a pěkných zážitků v neobvyklém prostředí mezi zvířaty. Na stánku APLA si děti mohly vyrobit zebru nebo vymalovat zvířecí medailon. Na jiných stanovištích si mohly pohrát s pejsky nebo na vlastní kůži poznat, co je hmyzárium. Nechybělo divadlo, opékání špekáčků a společné bubnování. V pohodové atmosféře se tak jednoduše zapomnělo na starosti všedního dne a u praskajícího ohně se nehledělo na handicap.
Zvířata nás lidi zkrátka nehodnotí.

Děkujeme za možnost být toho všeho součástí.

Prohlédněte si fotky, ať víte, jaká příjemná atmosféra celý večer panovala.
--- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- ![--- OBRÁZEK ---](/obrazky/2018/img_5081.JPG)
OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK ---

--- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK ---