Pomáháme lidem s poruchou autistického spektra, jejich rodinám a dalším pečujícím osobám.
Vize organizace - UMĚT ŽÍT ŽIVOT S AUTISMEM

Úvod \ Projekty a benefice \ Pusť kačku

11. 6. 2017 jsme odstartovali již 6. ročník oblíbeného benefičního závodu kachniček PUSŤ KAČKU.

Jste vítězi :-)! Pustili jste do vody více než 1 700 kaček z toho 28 obřích závodnic. Poslali jste tak zhruba 160 tisíc kaček na to, abychom mohli přivážet úsměv do rodin dětí s autismem a postižením. DĚKUJEME!!! Přesný výtěžek budeme znát po rozpečetění kasiček a připsání plateb na účet, tzn. 20.6. Seznam výherců přepisujeme na web - každého výherce budeme kontaktovat a ceny rozesílat. Děkujeme Vám všem, kteří jste se podíleli na organizaci. Děkujeme Vám, kteří jste přišli fandit, kteří jste nás podpořili. Každý z vás je vítěz! ...pomáháte...

Bylo se z čeho těšit, protože Město České Budějovice a Jihočeský kraj nám letos přispěli na program pro vaše robátka i vás. ...horolezecká stěna, skákací hrad, interaktivní hry od Divadla Studna, nespočet dílniček, bubenický soubor z Jindřichova Hradce HakunaMatata, divadélko O mlsné Kateřině a další a další a pochopitelně to hlavní: Velké závody malých i obřích kachniček :-)

Nyní se sluší poděkovat všem, bez kterých by PUSŤ KAČKU 2017 nemohlo být, a kteří zdarma poskytli své služby a pomohli …. Děkujeme:

Nadaci Petry a Petra Petrlíkových za záštitu, finanční dar a ochranná křídla. Magistrátu města České Budějovice a Jihočeskému kraji za finanční příspěvek na kulturní program. Panu Michalovi Mojžíšovi za správu webu www.PUSTKACKU.cz, Petru Freimannovi a agentuře Bard za PR konzultace, Janu Pirglovi, který svým fotoaparátem neskutečně zachytil kačkové okamžiky a byl celý den ku pomoci všeliké, panu Plášilovi a Restauraci Na Kanále za zapůjčení stanů a zázemí, Ondřeji Pinkavovi a Vodáckému centru za vstřícnost a zapůjčení divokých vod a raftů, dobrovolným hasičům z Bavorovic za odchyt závodnic, reklamní agentuře a tiskárně Rudi za tisk, všem partnerům, kteří poskytli zdarma ceny, všem skvělým dobrovolníkům, kteří nejenom v neděli pomáhali a Vám všem! kteří jste přišli, závodili, bavili se a podpořili dobrou věc!

--- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK ---

....více informací na Pusť kačku webu :-) zde