Pomáháme lidem s poruchou autistického spektra, jejich rodinám a dalším pečujícím osobám.
Vize organizace - UMĚT ŽÍT ŽIVOT S AUTISMEM

Úvod \ Projekty a benefice \ Pusť kačku

Aktuálně

Milí kachňáci, novinky připlouvají...

Díky!

Dobročinný závod kaček proplul 10. 6. 2018. Zdá se, že jsme si to všichni skvěle užili! Děkujeme, že vás přišlo mnoho a vyzávodili jste úžasných 170 t. kaček na pomoc dětem s handicapem. Gratulujeme výhercům, čest a sláva "poraženým" :-). I když jste vyhráli všichni, kdo jste se rozhodli pomáhat s námi...

Přesnou darovanou částku (startovné) a počet kaček zveřejníme po rozpečetění všech sbírkových kasiček a doplutí posledních kaček na účet, nejpozději 20. 6. 2018.

Ceny V cíli jsme odchytli 60 malých kaček a ty vyhráli svým majitelům suprdupr ceny od štědrých dárců. Když jste nebyli na místě závodu, cenu Vám pošleme.

Vítězná listina je umístěna zde. Nepředané ceny budeme rozesílat 21. 6. Gratulujeme!

Vaše dary-startovné využijeme šetrně a s láskou na službu ranou péči - pomáhání přímo v rodinách dětí s postižením. Závod je veřejnou sbírkou, proto se můžete spolehnout, že vše bude využito tak, jak slibujeme. 5% darů bude použito na zajištění akce Pusť kačku, v souladu se zákonem o veřejných sbírkách.

10. 6. 2018 jsme startovali již posedmé

--- OBRÁZEK ---

Letošní ročník se pyšnil zcela novým kabátem - máme nové logo, webové stránky, mnohem bohatší program a hlavně spoustu nových žhavých kačkových závodnic.

Vše potřebné se dozvíte na zbrusu nových webových stránkách PUSŤ KAČKU.

KAČKÁM ZDAR :-)

--- Pusť kačku ---

PROČ:

Letošní ročník je již sedmým v řadě a každým rokem se hejno kaček rozrůstá. Výtěžek ze závodu putuje k organizacím I MY a APLA Jižní Čechy rovným dílem.

I MY pečuje o děti s postižením tak, že provozuje terénní praxi přímo v rodinách. Pořádá pro rodiny, kde se dítě s handicapem narodilo, pobyty, kde mohou rodiny načerpat nové síly a inspirace pro každodenní život.

APLA Jižní Čechy organizuje velké množství odborných aktivit pro lidi s poruchou autistického spektra. Posláním APLA Jižní Čechy je aktivně podporovat lidi s autismem a jejich rodiny k životu ve svém přirozeném prostředí poskytováním odborných služeb a předáváním speciálních metod práce.