Pomáháme lidem s poruchou autistického spektra, jejich rodinám a dalším pečujícím osobám.
Vize organizace - UMĚT ŽÍT ŽIVOT S AUTISMEM

Úvod \ O naší ogranizaci \ Hledáme nové kolegy

Výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

APLA Jižní Čechy, z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici
samostatná účetní

Požadujeme:

  • Alespoň středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou popř. vyšší odborné vzdělání ekonomického směru
  • Praxi ve vedení komplexního účetnictví včetně mzdového
  • Dobrá znalost účetních a jiných souvisejících právních předpisů
  • Odpovědnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost
  • Flexibilitu a pracovní nasazení
  • Schopnost spolupracovat v rámci malého pracovním kolektivu
  • Praxe vedení účetnictví v neziskové organizaci výhodou
  • Znalost práce s účetním programem Pohoda vítána

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek ve výši 0,4 - 0,5 (dle dohody), výhledově až 1,0
  • Zajímavou práci v malé profesionalizující se neziskové organizaci ve velmi příjemném kolektivu
  • Možnost využívat home office
  • Termín nástupu IHNED
  • Možnost zapracování od stávající účetní
  • Místo výkonu práce Tábor
  • Výše mzdy závisí na vzdělání a praxi

Náplň práce:

  • samostatné vedení komplexního účetnictví organizace (finanční a mzdové účetnictví)
  • evidence přijatých faktur
  • fakturace a kontrola úhrad vydaných faktur
  • příprava podkladů pro platby a úhrady, zúčtovací styk s bankami
  • sledování a evidování pohybu na bankovních účtech a kontrola bankovních zůstatků
  • provádění jednotlivých účetních zápisů o účetních případech
  • shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich správnosti
  • sestavování účetní závěrky
  • zajišťování evidence majetku organizace (podrozvahová evidence)
  • zajišťování inventarizace majetku, závazků a pohledávek, pokladny, účtů, provádění dokladových inventur a pořizování inventurních soupisů
  • provádění úkonů ke zjištění, výpočtu a placení daní a zákonných odvodů
  • provádění registračních a oznamovacích činností a vztahů týkajících se zaměstnanců organizace vůči státním institucím
  • příprava podkladů a zpracování mezd, srážek z platu, vedení agendy daní ze závislé činnosti a pojistného na sociální a zdravotní pojištění
  • archivace účetních dokladů, písemností a záznamů
  • dokladování zakázek (dle zdroje financování) v souladu s pravidly poskytovatele finančního zdroje
  • práce na tvorbě a aktualizaci souvisejících vnitřních předpisů
  • zajišťování ostatních činností souvisejících s účetnictvím

Pokud máte zájem přihlásit se do výběrového řízení, zašlete svůj strukturovaný životopis na email:
bartosova@aplajc.cz nejpozději do 30. září 2017. Na tentýž kontakt se obracejte s případnými dotazy.

Výběrové řízení je vícekolové. V prvním kole se hodnotí zaslaný životopis. Další kola, ke kterým budou pozváni vybraní uchazeči, se budou konat do 1 měsíce od posledního data podání žádosti.

Zasláním svých údajů uvedených v životopise dáváte souhlas, aby APLA Jižní Čechy, z.ú., se sídlem Farského 887, Tábor 390 02 zpracovala vaše osobní údaje pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů.