Svatováclavský pochod

Další, pro nás důležitou událostí, která také proběhla poslední zářijovou sobotu byl Svatováclavský pochod, který již potřetí uspořádal 42. mechanizovaný prapor Svatováclavský Tábor, a to u příležitosti uctění památky patrona České země, svatého Václava.

Stejně jako v předchozích ročnících, i tentokrát byla účast skvělá. Letošní účastníci, kterých bylo přes 300, se mohli těšit na tři délky tras: 10 km, 38 km a pro ty nejodvážnější 78 km, která vedla z Tábora až k hoře Blaník a zpět. Touto cestou děkujeme všem, kteří svůj čas a sílu věnovali přípravě této akce, obzvlášť pak manželům Agdanským a samozřejmě děkujeme i všem účastníkům pochodu, bez nichž by to nešlo. Až neuvěřitelný výtěžek z této akce 107.000,-Kč, byl věnován naší organizaci. Velice si vážíme této podpory.

Foto z pochodu Foto z pochodu Foto z pochodu Foto z pochodu

APLA Jižní Čechy, z.ú. byla založena jako občanské sdružení v březnu 2007, se sídlem v Táboře. Posláním organizace je aktivně podporovat lidi s autismem a jejich rodiny k životu ve svém přirozeném prostředí poskytováním odborných služeb a předáváním speciálních metod práce.

©2007 - 2023

o www stránky APLA JIŽNÍ ČECHY se stará EDGERING