Letní tábory - léto 2022

Vážení rodiče,
do 31. 3. 2022 se můžete přihlašovat na letní tábory, které jsme pro tento rok připravili. Přihlašování na všechny turnusy probíhá prostřednictvím emailu: maresova@aplajc.cz. Na tento email se můžete obracet s případnými dotazy ohledně táborů.

Jednotlivé turnusy:

název termín vedoucí pro koho místo orientační cena kapacita
Letní tábor pro děti s autismem předškolního a mladšího školního věku 27. června – 1. července 2022 Bc. Lenka Smejkalová děti s autismem do 10 let věku Chvalšiny (okres Český Krumlov - zrekonstruovaná fara na náměstí) 7 500 Kč 8 účastníků máme jedno volné místo
Letní tábor pro děti, dospívající a dospělé s autismem 23. – 28. července 2022 Mgr. Petra Marešová děti (od 10 let věku), dospívající a dospělé s autismem Chvalšiny (okres Český Krumlov - zrekonstruovaná fara na náměstí) 9 000 Kč 8 účastníků !kapacita je již naplněna, registrujeme pouze náhradníky
Letní tábor pro děti a dospívající s Aspergerovým syndromem 17. – 21. srpna 2022 Mgr. Viktor Šťástka děti s Aspergerovým syndromem do 15 let chalupa Ambra (Libínské Sedlo, Prachatice) 7 300 Kč 9 účastníků !kapacita je již naplněna, registrujeme pouze náhradníky

Při přihlášení uvádějte:

  • Jméno a věk dítěte
  • Diagnózu z poruch autistického spektra
  • Termín turnusu, na který své dítě hlásíte

Nejpozději do 10. dubna budete informováni, zda jste byli (respektive vaše dítě) na vybraný tábor přijati. Poté budou přihlášeným účastníkům tábora zaslány potřebné dokumenty.
Dovolujeme si vás upozornit, že uvedené ceny letních táborů jsou předběžné a jejich konečná podoba je závislá na výši prostředků z dotací a darů, které se nám podaří získat na jejich dofinancování. O konečné výši úhrad vás budeme bezodkladně informovat, jakmile nám budou všechny potřebné skutečnosti známé.
Z důvodu velkého zájmu bývá kapacita jednotlivých turnusů brzy naplněna, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

Kritéria, která uplatňujeme při rozhodování o přijetí či nepřijetí na letní tábor:

  • Kompatibilita skupiny (děti podobného věku, diagnózy PAS)
  • Upřednostněny jsou děti, které využívají či využívaly našich služeb
  • Termín obdržení přihlašovacího e-mailu
  • Sociální situace rodiny

S ohledem na dlouhodobou nepříznivou celospolečenskou situaci si dovolujeme vyhradit právo zrušit pořádání letních táborů v případech, kdy nebudeme schopni jeho bezpečný chod zajistit ať personálně či finančně. Děkujeme za pochopení.

Tým APLA Jižní Čechy

V letošním roce slavíme 15 let fungování. Oslavte to s námi! Přehled akcí a událostí zaměřených k našemu výročí.

APLA Jižní Čechy, z.ú. byla založena jako občanské sdružení v březnu 2007, se sídlem v Táboře. Posláním organizace je aktivně podporovat lidi s autismem a jejich rodiny k životu ve svém přirozeném prostředí poskytováním odborných služeb a předáváním speciálních metod práce.

©2007 - 2022

o www stránky APLA JIŽNÍ ČECHY se stará EDGERING