Konference "AUTISMUS I V DOBĚ NEJISTÉ" - duben 2021

III. jihočeská odborná konference o autismu pořádaná APLA Jižní Čechy, z.ú.

Termín: 8.4.2021, 9:00 – 16:00 hod. Program
Konferenční poplatek: 820 Kč
Místo konání: live stream https://aplajc.cz

ODESLÁNÍM REGISTRACE SOUHLASÍTE S TÍM, ŽE NELZE POŘIZOVAT audio ani videozáznam živého vysílání konference. Není dovoleno pořizovat fotografie prezentací, jedná se o duševní vlastnictví přednášejících.

Možnost přihlášení pouze do 6. dubna 2021 do 18:00

III. jihočeská odborná konference o autismu nese tentokrát název „Autismus i v době nejisté“, což odráží téma části příspěvků, které na konferenci zazní, a to vliv dění posledního roku, kdy v souvislosti s onemocněním Covid-19 bylo třeba zajistit poskytování sociálních služeb, ale i vzdělávání zcela novým způsobem. Dozvíte se nejen praktické věci týkající se domácí výuky dětí s autismem, ale i to, jak se změnila témata terapeutických sezení, jak se pracovalo v online prostoru. Další příspěvky přinesou zajímavá témata, od adaptace dítěte s autismem v mateřské škole, po samostatné bydlení lidí s autismem, podporu rodičů v procesu odpoutávání se od svého dospívajícího dítěte až po téma sexuality. Pečlivě vybraní přednášející působí jak v sociálních službách, tak školství, vzdělávacích institucích, či terapeutické praxi a zazní i autentický příspěvek rodiče dítěte s autismem. Těšíme se na vás.

APLA Jižní Čechy, z.ú. byla založena jako občanské sdružení v březnu 2007, se sídlem v Táboře. Posláním organizace je aktivně podporovat lidi s autismem a jejich rodiny k životu ve svém přirozeném prostředí poskytováním odborných služeb a předáváním speciálních metod práce.

©2007 - 2024

o www stránky APLA JIŽNÍ ČECHY se stará EDGERING